Mistrák Na Balkáně

0

 

Na toto datum budeme dlouho vzpomínat. Naše mužstvo nastoupilo v 5 závodnících /nedostavil se Vondrášek/ a dosáhlo 4 vítězství. Všichni bojovali jako lvi a ukázala se také dobrá práce trenérů v přípravě i ve vedení u ringu. Jen tak dál – ať žije SAC PRAGA PRAHA.

Poznatky z ringu :

Tomáš Schiff  -  poprvé v ringu – bojoval velmi dobře – snažil se o         získání převahy, ale v tom ještě nemá zkušenosti, věříme všichni, že

            v dalším utkání již bude vše jiné.  Prohrává na body.

Jagur  Zaripov  -  Po celá tři kola byl náš borec lepší, udával tempo        boje, čistě zasahoval a vyhrává 3:0 na body.

Jan Škoda – poprvé za náš oddíl – ale dostal soupeře, který bojoval dost

            nečistě, zasahoval ne v rámci pravidel a Škoda vyhrává diskvalifikací

Vazír Gareev – jsme rádi, že máme takového borce v našem středu. Na každé utkání se poctivě připravuje, je příkladem pro všechny naše borce s tím, že v ringu to nikdy nevzdává, bojuje vždy na vítězství a tady to bylo to samé. Po celá tři kola byl pánem ringu a vyhrává  3 : 0  na body.

Tomáš Hrouda – to je závodník, který roste zápas od zápasu. Ke svému boxerskému umění má ještě v rukách tvrdý úder, kterým při každém utkání tvrdí muziku a soupeři odchází. Vyhrává  3 : 0  na body.

26.BŘEZEN 2017

Text: Rudolf Obid

Rubriky: