VEDENÍ sportovního klubu S.A.C. Praga

 

S.A.C. Praga je asi jediným klubem v této republice, v kterém si můžete téměř se všemi členy vedení zaboxovat.

 

Funkce
Jméno
předseda klubu Miroslav Fajfrlík
místopředseda klubu - trenér Jarda Baroch
trenér Vratislav Lehečka
trenérOlda Vohnout
hospodář - prezentace klubuHana Holíková
marketingRobert Plicka
člen výboru František KrejčíMiroslav FajfrlíkMiroslav Fajfrlík – předseda
Boxoval v letech 1973 – 1990 v barvách klubu RH. Karlovy Vary, Elitex Nitra, Praga – Praha, US. Praha, Baník Sokolov, je účastníkem mnoha mezistátních i reprezentačních utkání.Při své aktivní činnosti zároveň úspěšně vedl oddíly boxerských přípravek v Karlových Varech a v Praze. Tréninků se aktivně účastní výjimečně, neb je zavalen bafuňařinou :-) Ale, rád se s Vámi podělí o svoje zkušenosti.Baroch

Jaroslav Baroch – místopředseda klubu
Boxoval úspěšně za oddíl Praga Praha a přinesl si i zkušenosti z aktivní činnosti v zahraničním klubu.
Aktivně trénuje a vzhledem k jeho výrazným pedagogickým schopnostem, dokáže předat své zkušenosti, čistý boxerský styl i úderový rejstřík, každému zájemci.Obid


Krejčí

František Krejčí – člen výboru
Je jedním z nejúspěšnějších boxerů své doby.Boxoval v barvách klubu Praga Praha, US.Praha, Baník Sokolov, je účastníkem mnoha mezinárodních utkáních , častým a úspěšným reprezentantem jak klubů, za které boxoval tak našeho státu v zahraničí. Byl vždy zlatým hřebem boxerských utkání v pražské Lucerně, proslulý bojovností, tvrdými údery, většinu svých utkání vyhrál před limitem a jeho jméno bylo freneticky skandováno.
Tréninků se účastní pravidelně, dokáže poradit a sparing s ním je vysokou boxerskou školou.Vohnout

Olda Vohnout – člen výboru (trenér)
Boxerskou kariéru odstartoval v roce 1979 v ČSPLO Děčín a ukončil roku 1998 jako reprezentant německé bundesligy v prestižním mnichovském klubu.
Jeho rozsáhlou sbírku medailí nejen nejcennější kovy z turnajů po celém světě, ale stal se i několikanásobným mistrem i vicemistrem jak ČSSR, tak ČSR a to v jednotlivcích i družstvech.
Olda byl sportovním fenoménem své doby, nechodilo se na box, ale na Oldu Vohnouta. Olda dokázal před skandující vyprodanou Lucernou s grácií a přehledem porazit i ty nejtěžší soupeře zvučných jmen jak tuzemské, tak i zahraniční boxerské špičky. V jeho rekordní boxerské bilanci je z 365 utkání úctyhodných 320 vítězných.
Olda Vohnout je bankou boxerské strategie a zkušeností. Dnes už nemusíte stát frontu na vstupenky – stačí přijít do naší tělocvičny. Zážitek ze sparingu s Oldou určitě stojí za to.Holíková

Hanka Holíková – hospodář
Mistr republiky v biatlonu, mnohonásobný vítěz prestižních atletických závodů a instruktorka jízdy na lyžích a snowboardu.
Rekreačně se věnuje cyklistice, volejbalu, plavání a horolezectví.